Wtęp do opowiadania „1001 nocy z jej udziałem”

Blog, który stał się pamiętnikiem, a miał być blogiem ciekawskiego człowieka. „Jesteś tu” chciałam ostatnio wkleić mapę z krzyżykiem. A zaraz obok tego dołączyć znak graficzny mówiący o truciźnie, o skażeniu.

Bo nikt nie czytał, w ogóle, nic a nic, więc jeśli jakiś śmiałek znalazłby się, trzeba byłoby go nawrócić ze złej drogi.

Nie zdążyłam. Jestem w takim razie zmuszona zmienić tematykę wpisów. I tak, jak byłam spokojna w doborze treści, to nagle wszystko stało się nie dość idealne. Nie ważne.

Co zrobić kiedy strach paraliżuje, umysł jeszcze zawodzi, a musisz stawić czoła?

…Zaparzyła kubeł kawy, zapaliła papierosa,. Prześwitująca sukienka podkreślała jej kobiecość. Na jej twarzy przeplatała się irytacja ze strachem, ale i podniecenie. Wiedziała co będzie dalej. Wiedziała, że za chwilę on wejdzie, stanie w rozkroku, ręce będą mu zwisać bezwładnie i spojrzy na nią jak zawsze. Wtedy ulegnie. Ona, postać, której nawet nie nadano imienia.

Ona. Będzie tak siedzieć chwilę, powoli rozchylając uda, jedną ręką przenosząc jego wzrok w stronę napiętych stóp unoszących się na palcach. Wtedy nastąpi jego kolej. On podejdzie, palcem przesunie po jej łydce, jednym ruchem rozchyli jej nogi na tyle, by móc znaleźć tam miejsce dla siebie…

I znów chwyci ją za szyje, delikatnie muskając ustami, wciąż stojąc pomiędzy nogami. I ona znów podda się mu, oddając jednoczenie rozkoszy. A on zaciśnie delikatnie rękę na jej szyi, wciąż patrząc beznamiętnie w jej twarz, doszukując się sygnału podniecenia. Bo ona wie, co lubi on, ale nie spodziewała się, że on może tak dobrze wiedzieć czego pragnie ona….

Kłamstwo jest najprostszą formą kontaktu, kiedy się boisz. Iluzja natomiast bardziej wyszukaną formą. Jak zatem dojść do perfekcji i powiedzieć wszystko, nie mówiąc jednocześnie nic?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>