zosia samosia

Boże jak człowiek robi się słaby podczas stalego , czasami narastającego bólu. Jak upada psychicznie stając się niedoleznym, zależnym od innych.  Młoda, prężna dziewczyna, dwudziestoosmiolatka… <Nie doktorze, dwudziestosiedmiolatka>,<nie Kasiu, juz dwudziestoosmio…> Za miesiąc dopiero… Za miesiąc!

A czasami psychicznie czulam się jak 40-latka… Dziś dopadł mnie stan, w którym czuje się jak 80-latka, tylko fizycznie. Mam leżeć, nieruchomo. Wszystko boli, psychika i niepewność jutra boli jednak bardziej. Nikt nie rozumie,nawet kurwa ja! Nie rozumiem,dlaczego nie rozumiem swojej niedoleznosci, przecież to tylko ciało, jak maszyna, ono tez ma prawo się zepsuć. Nie rozumiem tylko dlaczego moje i dlaczego dziewczyny przed trzydziestką… Nawet chyba nie chce zrozumieć. Nienawidzę, cholernie niecierpie być zależną, że ktoś, podaje rękę, kubek, chusteczkę, leki. Kurwa. Kurwa, spierdalac z tą jebana pomocną dłonią, ja chce sama! Ja mam 28 lat! Choc nawet jeszcze nie!

ZosiaSamosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>